OpenFed (8.x-10.10) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Highlighted
mg: Vaomarika
