OpenFed (8.x-10.5) - en to hr translation catalogue (70 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: value
hr: vrijednost

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Time
hr: Vrijeme

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Display
hr: Prikaz

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Component
hr: Komponenta

en: Continue
hr: Nastavi

en: Files
hr: Datoteke

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: All
hr: Svi

en: Year
hr: Godina

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Inline
hr: U istom redu

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: N/A
hr: N/D

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Desc
hr: Silazno

en: Other
hr: Ostalo

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Menus
hr: Izbornici

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Uses
hr: Uporaba

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Workflow settings
hr: Postavke tijeka rada

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Add format
hr: Dodaj oblik

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Long text
hr: Dugački tekst

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
hr: Ovo polje sprema ID datoteke kao brrojčanu vrijednost.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Asc
hr: Uzlazno
