OpenFed (8.x-10.5) - en to hy translation catalogue (54 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: weight
hy: քաշ

en: value
hy: արժեք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Year
hy: Տարի

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Add format
hy: Ավելացնել ֆորմատ

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: @interval hence
hy: @interval անց
