OpenFed (8.x-10.6) - en to ur translation catalogue (35 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: weight
ur: وزن

en: value
ur: قیمت

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Date
ur: تاریخ

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Use count
ur: استعمال شدہ کی تعداد

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Time
ur: وقت

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Component
ur: جزو

en: ID
ur: شناخت

en: Header
ur: ہیڈر

en: Roles
ur: رولز

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: MIME type
ur: MIME کی قسم

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: %name must be a positive integer.
ur: %name ایک مثبت عدد ہونا لازمی ہے
