OpenFed (8.x-4.0) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: value
mn: утга

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: Display
mn: Харуулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Files
mn: Файлууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: IP address
mn: IP хаяг

en: Date and time
mn: Огноо цаг

en: Add format
mn: Бүтэц нэмэх
