OpenFed (8.x-4.0) - en to sk translation catalogue (120 entries)

en: Body
sk: Text

en: weight
sk: váha

en: value
sk: hodnota

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Display
sk: Zobraziť

en: Notes
sk: Poznámky

en: format
sk: formát

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Page title
sk: Názov stránky

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Desc
sk: Zostupne

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Other
sk: Ostatné

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Common settings
sk: Spoločné nastavenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: second
sk: druhé

en: minute
sk: minúta

en: day
sk: deň

en: hour
sk: hodina

en: timezone
sk: Časové pásmo

en: Time zone handling
sk: Zmena časového pásma

en: Entity
sk: Entita

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Tabs
sk: Záložky

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Translation language
sk: Jazyk prekladu

en: Menus
sk: Menu

en: @min and @max
sk: @min a @max

en: Used in
sk: Použité v

en: Form
sk: Formulár

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: empty
sk: prázdne

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: IP address
sk: IP adresa

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Uses
sk: Používa

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: exposed
sk: odkrytý

en: Is between
sk: Je medzi

en: between
sk: medzi

en: Is not between
sk: Nie je medzi

en: not between
sk: nie medzi

en: Min
sk: Minimálne

en: And max
sk: A maximálne

en: And
sk: A

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Workflow settings
sk: Nastavenie možností vydania

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Add format
sk: Pridať formát

en: Field types
sk: Typy polí

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Long text
sk: Dlhý text

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Media name
sk: Názov média

en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový koncept
