OpenFed (8.x-4.3) - en to ku translation catalogue (62 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: weight
ku: کێش

en: value
ku: نرخ

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Year
ku: ساڵ

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: N/A
ku: نییە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Other
ku: هیتر

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: About
ku: دەربارە

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Add format
ku: زیادکردنی فۆرمات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Long text
ku: دەقی درێژ

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

[ctx: datetime]
en: Year
ku: ساڵ

[ctx: datetime]
en: Month
ku: مانگ

[ctx: datetime]
en: Day
ku: ڕۆژ

[ctx: datetime]
en: Hour
ku: کاژێر

[ctx: datetime]
en: Minute
ku: خولەک

[ctx: datetime]
en: Second
ku: چرکە
