OpenFed (8.x-4.6) - en to ps translation catalogue (52 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: Year
ps: کال

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Inline
ps: ننليكى

en: To
ps: ته

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Other
ps: نور

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Tools
ps: توكي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: day
ps: ورځ

en: month
ps: میاشت

en: year
ps: کال

en: hour
ps: کړی

en: timezone
ps: مهال سيمه

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Menus
ps: غورنۍ

en: empty
ps: تش

en: About
ps: په اړه

en: Embed
ps: نصبول

en: Bundle
ps: بنډل

en: Permanent
ps: دايمي

en: Temporary
ps: لنډمهاله

en: between
ps: ترمنځ

en: And
ps: او

en: - All -
ps: - ټول -

en: Add format
ps: بڼه زیاتول
