OpenFed (8.x-5.4) - en to ast translation catalogue (39 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Display
ast: Pantalla

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Continue
ast: Siguir

en: Files
ast: Ficheros

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: N/A
ast: N/D

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Other
ast: Otru

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Basic page
ast: Páxina básica
