OpenFed (8.x-5.6) - en to mt translation catalogue (6 entries)

[ctx: datetime]
en: Year
mt: Sena

[ctx: datetime]
en: Month
mt: Xahar

[ctx: datetime]
en: Day
mt: Ġurnata

[ctx: datetime]
en: Hour
mt: Siegħa

[ctx: datetime]
en: Minute
mt: Minuta

[ctx: datetime]
en: Second
mt: Sekonda
