OpenFed (8.x-6.1) - en to et translation catalogue (159 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: weight
et: kaal

en: value
et: väärtus

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: Filename
et: Failinimi

en: Display
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: #
et: nr

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: Separator
et: Eraldaja

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Inline
et: Samal real

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: N/A
et: Puudub

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Range
et: Vahemik

en: Desc
et: Kahanev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Other
et: Muu

en: User login
et: Sisenemine

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: second
et: sekund

en: minute
et: minut

en: day
et: päev

en: month
et: kuu

en: year
et: aasta

en: hour
et: tund

en: timezone
et: ajavöönd

en: Time zone handling
et: Ajavööndi haldus

en: Entity
et: Olem

en: Reference
et: Viide

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Tabs
et: Sakid

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Translation language
et: Tõlke keel

en: Menus
et: Menüüd

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Form
et: Vorm

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Administrator
et: Haldur

en: empty
et: tühi

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Embed
et: Manus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: IP address
et: IP-aadress

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Bundle
et: kogum

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Uses
et: Kasutab

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: Min
et: Minimaalne

en: And max
et: Ja maksimum

en: And
et: Ja

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Workflow settings
et: Töövoo sätted

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Add format
et: Lisa vorming

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Long text
et: Pikk tekst

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
et: See väli säilitab numbrilist faili identifikaatorit.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

[ctx: datetime]
en: Year
et: Aasta

[ctx: datetime]
en: Month
et: Kuu

[ctx: datetime]
en: Day
et: Päev

[ctx: datetime]
en: Hour
et: Tund

[ctx: datetime]
en: Minute
et: Minut

[ctx: datetime]
en: Second
et: Sekund

en: Master
et: Peamine

[ctx: datetime]
en: Timezone
et: Ajavöönd

[ctx: datetime]
en: Hide
et: Peida

[ctx: datetime]
en: Use short description
et: Kasuta lühikest kirjeldust

[ctx: datetime]
en: Use long description
et: Kasuta pikka kirjeldust

en: Date only
et: Ainult kuupäev

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Media name
et: Meedia nimetus

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
