OpenFed (8.x-6.4) - en to sr translation catalogue (62 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: Display
sr: Приказ

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Component
sr: Компонента

en: Components
sr: Компоненте

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: Created
sr: Направљено

en: Year
sr: Година

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: IP address
sr: IP адреса

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Bundle
sr: Пакет

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Is between
sr: Између

en: between
sr: између

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог
