OpenFed (8.x-8.3) - en to eu translation catalogue (130 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: weight
eu: pisua

en: value
eu: balioa

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Notes
eu: Oharrak

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Component
eu: Osagaia

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Created
eu: Sortua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: All
eu: Guztiak

en: Year
eu: Urtea

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Inline
eu: Lerro berean

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Is less than
eu: Hau baino txikiagoa

en: Is less than or equal to
eu: Hau baino txikiagoa edo berdina

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is greater than or equal to
eu: Hau baino haundiago edo berdina

en: Is greater than
eu: Hau baino haundiagoa da

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Other
eu: Bestea

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: second
eu: segundua

en: minute
eu: minutua

en: day
eu: egun

en: month
eu: hilabete

en: year
eu: urtea

en: hour
eu: ordua

en: timezone
eu: ordu-zona

en: Time zone handling
eu: Ordu-zona manipulatu

en: Entity
eu: Entitatea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Menus
eu: Menuak

en: @min and @max
eu: @min eta @max

en: Used in
eu: Erabilita

en: Form
eu: Formularioa

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: empty
eu: hutsik

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Is empty (NULL)
eu: Hutsik dago (NULL)

en: not empty
eu: ez hutsik

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Upload date
eu: Data igo

en: exposed
eu: agerian jarri

en: between
eu: artean

en: And
eu: Eta

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Add format
eu: Gehitu formatua

en: %name must be a positive integer.
eu: %name osoko positiboa izan behar da.

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Long text
eu: Testu luzea

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Is not empty (NOT NULL)
eu: Ez dago hutsik (NOT NULL)

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka

[ctx: datetime]
en: Year
eu: Urtea
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: Month
eu: Hilabetea
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: Day
eu: Eguna
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: Hour
eu: Ordua
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: Minute
eu: Minutua
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: Second
eu: Segundua
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: Anno Domini (BC/AD)
eu: Anno Domini (BC/AD)
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: Hide
eu: Ezkutatu
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: Estimate label
eu: Estimazio etiketa
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: Estimate range
eu: Estimazio sorta
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: UTC
eu: UTC
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: Anno Domini (BC only)
eu: Anno Domini (bakarrik BC)

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Find and manage files.
eu: Fitxategiak aurkitu eta kudeatu.
