OpenFed (8.x-8.3) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Time
ga: Am

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: month
ga: mí

en: year
ga: bliain

en: Completed
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

[ctx: datetime]
en: Year
ga: Bliain

[ctx: datetime]
en: Month
ga: Mí

[ctx: datetime]
en: Day
ga: Lá
