OpenFed (8.x-8.6) - en to sq translation catalogue (38 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Other
sq: Tjetër

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Language switcher
sq: Zgjedhësi i gjuhës

en: Menus
sq: Menutë

en: About
sq: Informacione

en: Workflow settings
sq: Rregullimet e fluksit të punës

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal

en: Date and time
sq: Data dhe ora

en: Add format
sq: Shto format
