OpenFed (8.x-8.7) - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: weight
af: gewig

en: value
af: waarde

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Other
af: Ander

en: User login
af: Aanmelding

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Master
af: Meester
