OpenFed (8.x-8.7) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Language
os: Æвзаг

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон

en: Filename
os: Файлы ном
