OpenFed Migrate (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Format
se: Formáhtta

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon
