OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Language code
af: Taalkode
