OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Format
be: Фармат

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Language code
be: Код мовы

en: Block title.
be: Тытул блоку.

en: The block numeric identifier.
be: Лічбавы ідэнтыфікатар блоку.
