OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
