OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju
