OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Node ID
ca: ID del node

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Published
ca: Publicat

en: Source string ID
ca: ID de la cadena origen

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Block title.
ca: Títol del bloc.

en: The taxonomy term ID.
ca: L'ID del terme de la taxonomia

en: Object ID
ca: ID de l'objecte

en: The entity type.
ca: El tipus d'entitat.

en: Language (fr, en, ...)
ca: Llengua (fr, en, ...)

en: The field name.
ca: El nom del camp.

en: Modified timestamp
ca: Marca horària de modificació

en: The translation set id for this node
ca: L'identificador del conjunt de traducció per aquest node

en: The block numeric identifier.
ca: L'identificador numèric del bloc.

en: Input format of the custom block/box content.
ca: Format d'entrada del contingut personalitzat del bloc/caixa.

en: Node authored by (uid)
ca: Node elaborat per (uid)

en: Revision authored by (uid)
ca: Revisió elaborada per (uid)

en: Language for this field.
ca: La llengua d'aquest camp.

en: i18n_string table id
ca: id de la taula i18n_string

en: Block property
ca: Propietat de bloc

en: Block title translation.
ca: Traducció del títol del bloc.

en: Integer value of Object ID
ca: Valor enter de l'ID de l'objecte

en: Parent lid
ca: lid pare

en: Object property for this string
ca: Propietat de l'objecte per aquesta cadena
