OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Language code
eo: Lingva kodo
