OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Format
eu: Formatua

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Node Title
eu: Nodo izenburua

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Block title.
eu: Bloke izenburua.

en: Language (fr, en, ...)
eu: Hizkuntza (fr, en, ...)
