OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Format
gl: Formato

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Block property
gl: Propiedade do bloque
