OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
