OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Language
hi: भाषा

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Format
hi: प्रारूप

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Sticky at top of lists
hi: सूची के शीर्ष पर स्टिकी

en: Create new revision
hi: नए संशोधन बनाएँ

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Block title.
hi: ब्लॉक शीर्षक
