OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: Format
hr: Oblik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Language code
hr: Kôd jezika
