OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Node ID
jv: ID Node

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Language code
jv: Kode bāsā
