OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Format
ka: ფორმატი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Language code
ka: ენის კოდი
