OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
