OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Format
lt: Formatas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Language code
lt: Kalbos kodas
