OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Language code
ne: भाषा संकेत
