OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: The entity type.
oc: Lo tipe d'entitat.
