OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Format
th: รูปแบบ

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Sticky at top of lists
th: ค้างไว้เป็นอันแรกสุด

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่
