OpenFed Migrate (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
