OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Format
ast: Formatu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva
