OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Source string ID
az: Mənbə sətir İD-si

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Language code
az: Dil kodu

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası

en: Block title.
az: Blok başlığı.

en: Object ID
az: Obyekt ID

en: The entity type.
az: Entiti növü.

en: Entity bundle
az: Entiti paketi

en: Language (fr, en, ...)
az: Dil (fr, en, ...)

en: The field name.
az: Sahənin adı.

en: Modified timestamp
az: Dəyişdirilmiş vaxt damğası

en: The translation set id for this node
az: Bu qovşaq üçün tərcümə dəsti id

en: The block numeric identifier.
az: Blok rəqəmsal identifikatoru.

en: The vocabulary ID.
az: Lüğət ID.

en: The timestamp the latest revision of this node was created.
az: Bu qovşağın ən son versiyasının vaxt damğası yaradılmışdır.

en: Node authored by (uid)
az: Müəllifi olan qovşaq (uid)

en: Revision authored by (uid)
az: Revizyonun müəllifi (uid)

en: The entity bundle.
az: Varlıq paketi.

en: Language for this field.
az: Bu sahə üçün dil.

en: The field instance ID.
az: Sahə nümunəsi identifikatoru.

en: i18n_string table id
az: i18n_string cədvəl id

en: Block property
az: Mülkiyyəti bloklayın

en: The translation of the value of "property".
az: "əmlak" dəyərinin tərcüməsi.

en: Block title translation.
az: Başlığın tərcüməsini bloklayın

en: Integer value of Object ID
az: Obyekt ID-nin tam dəyəri

en: The input format used by this string
az: Bu sətir tərəfindən istifadə edilən daxiletmə formatı

en: Translation of the option
az: Variantın tərcüməsi

en: Parent lid
az: Valideyn qapağı

en: Plural index number in case of plural strings
az: Cəm sətirləri halında cəm indeks nömrəsi

en: A module defined group of translations
az: Modul tərəfindən müəyyən edilmiş tərcümələr qrupu

en: Object property for this string
az: Bu sətir üçün obyekt xassəsi

en: Full string ID
az: Tam sətir ID

en: A boolean indicating whether this translation needs to be updated
az: Bu tərcümənin yenilənməsinin lazım olub-olmadığını göstərən boolean
