OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Format
cs: Formát

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Sticky at top of lists
cs: Přilepit nahoru v seznamu

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Block title.
cs: Název bloku.

en: Location Name
cs: Název místo

en: Object ID
cs: ID objektu

en: The block numeric identifier.
cs: Číselný identifikátor bloku.

en: Language for this field.
cs: Jazyk pro toto pole.

en: Block title translation.
cs: Překlad nadpisu bloku.

en: Integer value of Object ID
cs: Číselná hodnota ID objektu

en: A module defined group of translations
cs: Skupina překladů definovaná modulem
