OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Format
cy: Fformat

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Sticky at top of lists
cy: Yn ludiog ar frig y rhestr

en: Create new revision
cy: Creu adolygiad newydd

en: Language code
cy: Côd yr iaith
