OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Format
el: Μορφή

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Block title.
el: Τίτλος μπλοκ.

en: Language (fr, en, ...)
el: Γλώσσα (fr, en, ...)

en: The block numeric identifier.
el: Το αριθμητικό αναγνωριστικό του μπλοκ.

en: Input format of the custom block/box content.
el: Μορφότυπος πεδίου εισόδου για το προσαρμοσμένο περιεχόμενο του μπλοκ/πλαισίου.
