OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Format
he: פורמט

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Published
he: מפורסם

en: Source string ID
he: מזהה מחרוזת מקור

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Created timestamp
he: נוצרה חותמת זמן

en: Block title.
he: כותרת הבלוק
