OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
