OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Format
is: Stílsnið

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sticky at top of lists
is: Alltaf efst á listum

en: Node Title
is: Titill nóðu

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Language code
is: Tungumálskóði
