OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Language code
kk: Тілдің коды
