OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Format
ku: فۆرمات

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Language code
ku: کۆدی زمان
