OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
