OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: Format
mn: Бүтэц

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Language code
mn: Хэлний код
