OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Format
mr: रचना

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
